back

Загальні збори М.-Коцюбинської громади

02 березня 2020

   29 лютого 2020 року в.о. голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол взяв участь у сході громадян за місцем проживання М.-Коцюбинської об'єднаної територіальної громади. В заході взяли участь народний депутат Антон Поляков, голова районної ради Олександр Ларченко, генеральний директор КНП “Центр ПМСД” Віктор Куниця, генеральний директор КНП “Чернігівська ЦРЛ” Дмитро Руденко, директор Агенції регіонального розвитку Чернігівської області Сергій Хоботня.

   Під час заходу заслухано звіт голови в.о. голови М.-Коцюбинської громади Ніни Ворох. Також про свою діяльність прозвітував дільничний інспектор поліції.

    Зборами затверджені ставки самооподаткування на добровільній основі.

  Перед присутніми виступив в. о. голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол щодо соціально-економічної ситуації в районі та проведення медичної реформи.