25 лютого 2020
25 лютого 2020 року в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол провів робочу нараду щодо енергетичного забезпечення об’єктів освіти, зокрема Киселівського та Редьківського НВК.
У обговоренні питання взяли участь начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Мірошниченко, начальник відділу освіти, культури Н. Білоуської громади Сергій Павліон, директор ДП "Агробудклмплект" ЧРКП "Чернігіврайагробуд" Володимир Кравець, директор Киселівського НВК Іван Назаренко,
На нараді йшлося про впровадження енергозберігаючих технологій, можливості переходу на альтернативні види палива, а також приведення до належного стану технічної документації на приміщення котелень.
За інформацію відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту