back

Загальні збори Новобілоуської громади

24 лютого 2020

   22 лютого 2020 року в.о. голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол взяв участь у сході громадян за місцем проживання Новобілоуської об'єднаної територіальної громади. На заході були присутні: заступник генерального директора КНП “Центр ПМСД” Оксана Логвинчук, медичний директор КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» Володимир Чубич.

   Під час заходу заслухано звіт голови Новобілоуської громади Дмитра Федорова. Також про свою діяльність прозвітував дільничний інспектор поліції.

  Зборами затверджені ставки самооподаткування на добровільній основі.

   Перед присутніми виступив в. о. голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол щодо соціально-економічної ситуації в районі та проведення медичної реформи.