21 лютого 2020
21 лютого 2020 року під час робочої наради з керівниками і працівниками харчоблоків навчальних закладів району та ОТГ представники Чернігівського районного управління головного управління Держпродспоживслужби говорили про безпечність та якість харчових продуктів.
Дане питання стало на часі для обговорення у зв’язку з впровадженням системи НАССР, яка дозволяє передбачити оцінити ризики і запобігти випуск небезпечної харчової продукції, тим самим, забезпечити споживачам гарантії безпеки продукції. Оскільки система НАССР є предметом державних перевірок, то важливо, щоб ті, хто організовує і забезпечує харчування дітей у школах та садочках району, дотримувалися вимог чинного законодавства.
За інформацією відділу освіти, сім’ї. молоді та спорту