18 лютого 2020
15 лютого 2020 року на спортивній базі Михайло-Коцюбинської гімназії відбулися районні змагання з волейболу серед дорослих та футзалу серед дітей, присвячені 31-й річниці виводу військ з Афганістану.
В змаганнях з волейболу, які проводила Громадська організація «Чернігівський районний фізкультурно-спортивний Клуб Колос», взяли участь команди: Хмільницька ОТГ, Михайло-Коцюбинська ОТГ, Ново-Білоуська ОТГ, Олишівська ОТГ, Седнівської селищної ради. Перше місце виборола команда Хмільницької ОТГ.
В змаганнях з футзалу, які проводила Чернігівська районна ДЮСШ ФСТ «Колос», взяли участь чотири команди: Киїнська ОТГ, гравці якої посіли I місце , Хмільницька ОТГ - II місце, Михайло-Коцюбинська ОТГ - III місце, Олишівська ОТГ - IV місце.
Команди переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами, придбаними завдяки Чернігівській районній ветеранській організації.
За інформацією ЧР ДЮСШ ФСТ «Колос»