17 лютого 2020
Протягом тижня у гуртках Будинку школяра панували відчуття щастя і романтики, адже вихованці закладу разом з педагогами відзначали День Святого Валентина.
На базі гуртків «Чарівний бісер» (с. Ковпита),керівник Кузьменко О.О. та «Малятко»(с.Ковпита), керівник Буренок Н.М. вихованці створили куточок побажань: діти власноруч виготовляли вітальні листівки, писали один одному побажання та прикрасили ними дошку побажань. Керівник гуртка початкового технічного моделювання (с.Киїнка) Чоботар Т.М. підготувала для дітей цікавий майстер-клас з виготовлення коробочок для подарунків, а на базі гуртків «Вироби з соломки» (с.Редьківка), керівник Матузка Т.В. та «Дивосвіт» (с.Киселівка), керівник Седячко В.М. під час занять діти виготовляли валентинки для друзів та близьких. До вихованців гуртка «Дитячий мюзикл» (с.Рудка) у гості завітала відома поетеса, педагог, громадський діяч Надія Галковська. На занятті вихованці дізнались історію свята, виготовляли валентинки та виконували пісні під акомпанемент. Діти цікаво та незабутньо провели час.