05 лютого 2020
В.о голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол та керівництво КНП “Чернігівська центральна районна лікарня” взяли участь в селекторній нараді щодо стану готовностi закладiв охорони здоров'я до контактування з НСЗУ.
На нараді обговорювалися питання завершення готовностi медичного закладу до контактування з НСЗУ.