21 січня 2020
21 січня в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол провів нараду щодо забезпечення жителів району, хворих на цукровий діабет, препаратами інсуліну у 2020 році. На нараду були запрошені сільські, селищні голови та голови об'єднаних територіальних громад, керівники медичних установ району.
Перед присутніми виступили Анатолій Кругол - в.о голови райдержадміністрації, Дмитро Руденко – генеральний директор КНП «Чернігівська центральна районна лікарня», Віктор Куниця - генеральний директор КНП "Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", Олександр Ларченко — голова районної ради.
Присутні обговорили питання фінансування програми забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет та фінансової підтримки КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» і КНП "Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".
Сектор організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю