back

Забезпечення препаратами інсуліну

21 січня 2020

   21 січня в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол провів нараду щодо забезпечення жителів району, хворих на цукровий діабет, препаратами інсуліну у 2020 році. На нараду були запрошені сільські, селищні голови та голови об'єднаних територіальних громад, керівники медичних установ району.

   Перед присутніми виступили Анатолій Кругол - в.о голови райдержадміністрації, Дмитро Руденко – генеральний директор КНП «Чернігівська центральна районна лікарня», Віктор Куниця - генеральний директор КНП "Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", Олександр Ларченко — голова районної ради.

   Присутні обговорили питання фінансування програми забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет та фінансової підтримки КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» і КНП "Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

Сектор організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю