back

Зимова казка

20 грудня 2019

19 грудня у комунальному позашкільному навчальному закладі «Будинок школяра Чернігівської районної ради Чернігівської області» відзначали свято Миколая. На базі гуртка «Малятко», керівник Наталія Буренок  (с.Ковпита) відбулось щорічне святкове дійство. Педагог створила для дітей казкову атмосферу свята, від якої у вихованців гуртка, їхніх батьків та гостей залишились тільки позитивні враження. На базі гуртків «Вироби з соломки», керівник Тетяна Матузка (с.Редьківка), «Майстерня креативу», керівник Алла Мекшун (с.Трисвятська Слобода) відбулись творчі майстерні «Листівка сятому Миколаю», діти власноруч виготовляли та декорували листівки, малювали , писали свої побажання та мрії.

Цьогоріч на 19 грудня припало ще й чудове екологічне свято. Активісти екологічного гуртка «Дивосвіт», керівник Валентина Седячко на базі Киселівського НВК організували та провели виставку «Новорічна композиція – замість ялинки». Діти представили на виставці свої вироби: стилізовані ялинки, новорічні букети, віночки, картини, колажі, сюжетні композиції. 

В Україні впродовж багатьох років проводиться акція «Не рубай ялинку!», що направлена на збереження зеленого багатства України – хвойних лісів. Саме з метою популяризації серед населення, особливо молоді, бережливого ставлення до природи і збереження та примноження хвойних лісів була організована виставкм, яка створила святковий настрій у всіх присутніх та продемонструвала активну роботу щодо збереження зелених красунь напередодні Новорічних та Різдвяних свят.

 

Чернігівський районний

Будинок школяра