back

Заклад дошкільної освіти «МАЛЯТКО» - урочисто зустрів своїх господарів 

09 грудня 2019

6 грудня відбулася значна подія в Чернігівському районі - в селі Мохнатин гостинно відкрив двері  для малечі  комунальний заклад дошкільної освіти «Малятко». Дошкільнят зустріли світлі кімнати, оснащенні сучасними меблями та гарненькі, новенькі  іграшки. На селі це дуже святкова подія, адже найменші жителі села Мохнатин щоранку будуть поспішати у будинок радості й добра, де є всі центри розвитку для малечі, багато іграшок, цікавих книжок, а добрі й ласкаві вихователі розповідатимуть про цікавий неповторний наш світ. І на свято до малят завітало багато гостей, батьки дошкільнят  та  громадськість села.

Урочиста подія розпочалася з привітання шановних гостей: заступника голови Чернігівської районної державної адміністрації Андрія Курданова,  який вручив садочку подарунок від голови райдержадміністрації Віктора Коржа, голови Чернігівської районної ради Олександра Ларченка, начальника відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту ЧРДА Тетяни Мірошниченко.

Також привітав усіх з відкриттям настоятель  церкви Мохнатинської Божої Матері о.Миколай.

З вітальним словом звернувся до дітей та присутніх голова Новобілоуської ОТГ Дмитро Федоров.

Староста  Мохнатинського старостинського округу Любов Юрченко у вітальному слові дякувала всім за допомогу у створенні такого гарного сучасного закладу та з великим задоволенням вручила «чарівний ключик» від закладу дошкільної освіти директору Яні Пархоменко.

Також на свято завітали з подарунками Михайло Юрченко - депутат Чернігівської районної ради, Олександр Вертебний та Олександр Шолох - депутати Новобілоуської ОТГ.

Такий щасливий день запам’ятається Мохнатинській малечі та всім присутнім на довго.

 

Відділ освіти, сім’ї, молоді

та спорту Чернігівської РДА