back

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

06 грудня 2019

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Саме вам територіальні громади довірили представляти їхню волю, захищати інтереси, відстоювати право жити в демократичній, правовій державі. Органи самоврядування разом з органами виконавчої влади у тісній співпраці повинні сконцентрувати свої зусилля на розв'язанні соціальних та економічних проблем, вирішення котрих дасть змогу значно поліпшити добробут людей. А це можливо за однієї умови - дотримання принципів реального народовладдя, тобто - при спільній, ефективній роботі влади і громади. У взаємодії - сила депутатського корпусу! 

Від усього серця бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її потреби та інтереси, міцного здоров'я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє Чернігівського району та України вцілому. 

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя.

 

Перший заступник

голови райдержадміністрації                                     Анатолій Кругол