12 листопада 2019
05 листопада цього року на базі Михайло-Коцюбинської гімназії, в залік шкільної спартакіади школярів проведені змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь 6 закладів загальної середньої освіти І-ІІ ст.
В загальнокомандному заліку змагань перемогу святкували учні Жавинської школи, друге місце посіла команда Ладинської ЗОШ І-ІІ ст., третє - команда Кархівської ЗОШ І-ІІ ст.
Переможцям та призерам змагань головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Олександр Чаус вручив грамоти.
Відділ освіти, сім'ї, молоді
та спорту Чернігівської РДА