30 жовтня 2019
З 1 жовтня по 31 жовтня проходив місячник бібліотеки у школі.
Проведено чимало заходів, серед яких бесіда «Діти, книга, бібліотека», де дітям розповідалось про книги, як ними правильно користуватися та як поводити себе в шкільній бібліотеці,«Читацький марафон», хто швидше прочитає «Читаємо без зупинки», Фото-крос «Я- читач шкільної бібліотеки» та інші цікаві заходи.
В нашій бібліотеці не вперше пройшла благодійна акція «Книжка в дарунок бібліотеці», де було подаровано учнями 5 цікавих книг.
Вдало пройшов і конкурс малюнків «Я і моя улюблена книжка», учні початкових класів намалювали гарні малюночки і отримали за це подарунки.
Також були відзначені кращі читачі бібліотеки, а саме:
3 клас- Науменко Вікторія та Ларко Марина.
4 клас - Ребенок Дмитро, Пухова Софія, та Злигостьєва Катерина.
5 клас – Науменко Катерина, Радченко Ангеліна, та Науменко Іван.
6 клас - Лук'яненко Єгор.
Подяка всім учасникам, які прийняли участь у місячнику та дирекції школи за допомогу у проведенні.
Відділ освіти, сім'ї, молоді
та спорту Чернігівської РДА