back

Освіта сталого розвитку-дошкільнятам

10 жовтня 2019

8 жовтня на базі Старобілоуського закладу дошкільної освіти «Зернятко» відбувся семінар-практикум для новопризначених завідувачів закладів дошкільної освіти. Приємно відзначити, що завітали на гостину і завідувачки закладів дошкільної освіти області та М.Коцюбинської громади

Цікаву нетрадиційну зустріч організували педагоги Старобілоуського ЗДО. Методичною знахідкою Старобілоуських дошкільників є програма «Сталий розвиток дошкільникам». Освіта для сталого розвитку тісно пов’язана із життям кожного з нас і нашим майбутнім. Основним її завданням є засвоєння дітьми, а через них — і батьками надзвичайно важливих навичок екологічно, економічно й соціально доцільної поведінки, без якої неможливе створення та існування такого суспільства, яке сьогодні засобами комфортного існування з любов’ю створює таке саме комфортне майбутнє для наступних поколінь.

Впроваджуючи програму   для більш змістовного методичного та практичного супроводу завідувачка Ірина Отрошко з вихователями систематично відвідують Всеукраїнські семінари в м.Києві. А цього разу вони ділилися напрацьованим досвідом з колегами.

Методист Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Надія Жеребцова відмітила результативність роботи та напрацювання, а саме методичний супровід, який створено в кожній групі, до програми «Сталий розвиток дошкільникам». Завідувачка Старобілоуського ЗДО Ірина Отрошко розкрила суть роботи та зацікавленість самих педагогів в запроваджені програми. А вихователь Ірина Двороковська поділилась  формами і методами  роботи з батьками.

Відділ освіти, сім'ї, молоді

та спорту Чернігівської РДА