08 травня 2018
Щиросердечно вітаю вас з 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Днем пам’яті та примирення!
В ці дні ми відзначаємо цю радісну подію, адже Друга світова війна пройшла чорним смерчем, несучи за собою смерть та горе. В ці страшні воєнні роки великої біди зазнала й наша Україна, якій випала героїчна та водночас трагічна роль.
В День пам’яті та примирення ми маємо відкинути всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років роз’єднували наше суспільство, подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди учасників тих буремних років об’єднувала одна мета – визволення рідної землі від ворога. Цієї шляхетної мети досягнуто завдяки героїзму та мужності бійців та командирів армії, учасників партизанського та національно-визвольного рухів, а також трудівників тилу.
Нажаль, вже чотири роки Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування неоголошеної війни з боку Росії. Схід України став ареною бойових дій, де гинуть люди. Однак, ми здолаємо і цю агресію, адже сила духу наших українських воїнів, підсилена героїчними прикладами звитяги борців за незалежність нашої держави, є нездоланною.
Сьогодні ми дякуємо військовослужбовцям, правоохоронцям, добровольцям, усім небайдужим громадянам, які стали на захист миру, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.
Шановні ветерани! Низький уклін за ваш подвиг, за порятунок людства від нацизму. Ви завжди будете для нас взірцем патріотизму та самопожертви.
Бажаємо вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!
| Голова райдержадміністрації | Віктор Корж |