back

Пройшов семінар вчителів історії та правознавства в Андріївській школі

09 лютого 2017

02 лютого 2017 року в Андріївській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов районний семінар учителів історії і правознавства. Тема семінару – «Сучасні підходи до проведення уроку історії і права».

Вчитель історії і правознавства Тетяна Безлюдна, яка має вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання «Вчитель-методист» провела уроки для колег з таких тем: «Архітектура й образотворче мистецтво у Київській державі другої половини ХІ - першої половини ХІІІ століть» ( історія України, 7 клас) та «Захист прав та інтересів дітей» (практичне право, 9 клас).

Тетяна Безлюдна продемонструвала високий рівень педагогічної майстерності, науково-методичний підхід до проведення уроків. Були використані сучасні технології навчання. Використання мультимедійного обладнання забезпечило належний рівень засвоєння учнями навчального матеріалу.

Виховний захід «Україно, ти моя молитва!» засвідчив високий рівень патріотичного виховання в навчальному закладі. До участі у заході були залучені учні 1-11 класів. Пісні, сценки, танці, флеш-моб показали, що учні та їхні наставники небайдужі до рідної держави та мови.

Відділ освіти Чернігівської РДА