back

День села у Хмільниці

07 липня 2015

4 липня День села відсвяткувала Хмільниця. Організатори свята – сільський голова Юрій Слюнько, завідувачка бібліотеки Ганна Якименко, директор будинку культури Людмила Слюнько, художній керівник Світлана Калита.

Свято розпочалося піснею про Хмільницю у виконанні народного аматорського хорового колективу. Від жителів громади голові райдержадміністрації Віктору Коржу вручили коровай.

Сільський голова Юрій Слюнько розповів про успіхи і досягнення хмільничан. Слова вдячності відзначили роботу колективу школи, дитячого садка, центру СПРД, фельдшерського пункту, поштового відділення. Не залишили поза увагою жінок, які працюють із самотніми людьми. Гордістю села є чоловіки, які боронили і боронять Схід України в лавах Збройних Сил України. Мова на святі йшла і про хлопців, які присвятили себе роботі на землі. Організатори свята подякували митрофорному протоієрею Роману, який 20 років служить у Святовоскресенській церкві.

Не оминули увагою підприємства, розташовані на території села, які забезпечують робочими місцями жителів громади, беруть активну участь у розвитку і процвітанні села, постійно надають спонсорську допомогу.

На святі були представлені вироби народних умільців.

Крім учасників хорового колективу, на святі виступили солісти Тетяна Якубець, Ганна Заворотна, Тетяна Гончар і Микола Апанасенко, Вікторія Гломозда, Станіслав Гуща та Сергій Пушкар, а також гості із села Роїще Любов Хоменко та Оксана Бабич. Нікого не залишив байдужим флешмоб.

Після концерту на учасників і гостей заходу чекали лотерея, розважальний комплекс для дорослих і дітей, смачний куліш, працювала виїзна торгівля.

За інформацією відділу культури і туризму ЧРДА. Фото Редакція районної газети "Наш край"