30 березня 2015
Чернігівська ОДПІ попереджає, що на території Чернігівського району знову активізували свою діяльність шахраї, які з метою заволодіння грошовими коштами суб'єктів господарської діяльності видають себе за податківців.
Здебільшого сценарії шахрайства дуже схожі. Приміром, на мобільний телефон підприємця чи посадової особи підприємства телефонує громадянин, який звертається нібито від імені керівника податкового органу або за його дорученням. Найчастіше представляється начальником або заступником начальника податкової інспекції. Просить надати гроші у борг – на потреби працівників податкової служби, надання фінансової допомоги або вимагає кошти, пропонуючи у такий спосіб відкупитися від проведення перевірки фінансової діяльності підприємства.
Звертаємо увагу, що такі дзвінки є провокацією з боку невідомих осіб, які шахрайським способом намагаються отримати певні матеріальні блага, дискредитуючи працівників податкових органів.
Такими діями шахраї не лише наносять збитки підприємцям та підприємствам, але й підривають авторитет органів Державної фіскальної служби.
При отриманні подібних пропозицій або ж інформації про факти зловживання з боку податківців негайно повідомляти за адресою: м.Чернігів, вул.Комсомольська, 11, або за телефоном «довіри» відділу власної безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області: (0462) 668-522.
За інформацією Чернігівської ОДПІ