back

Співбесіди тривають

17 грудня 2014

17 грудня ц.р. в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол провів співбесіди з Іванівським, Боромиківським та Будинським сільськими головами щодо виконання програм економічного і соціального розвитку територіальних громад за 2014 рік та формування проектів програм на 2015 рік.

У заході взяли участь голова районної ради Анатолій Дуденко, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, депутати районної ради, закріплені за відповідними сільськими радами.

У ході співбесід розглянуті найактуальніші проблемні питання життєдіяльності територіальних громад та шляхи їх вирішення, визначені пріоритети в роботі на наступний рік.

За результатом зустрічі дані відповідні доручення.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації