back

Ми не маємо морального права забувати

12 грудня 2014

Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у Кархівській загальноосвітній школі відбувся пам’ятний захід, участь у якому взяли голова районної ради Анатолій Дуденко, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Куриленко.

Учасники заходу згадали про трагедію, яка трапилася на Чорнобильській АЕС 28 років тому, пригадали імена тих, хто з самого початку брав участь у її ліквідації. Учні, вчителі та гості також мали змогу переглянути уривки з документального фільму про події 26 квітня 1986 року.

Пам'ять загиблих ліквідаторів вшанували хвилиною мовчання.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації