back

Робоча нарада

05 грудня 2014

З метою забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2014-2015 років, уникнення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з аварійним відключенням електропостачання на виконання протоколу засідання Антикризового енергетичного штабу обласної державної адміністрації 05 грудня заступником голови райдержадміністрації Лідією Гаєвською проведено відповідну нараду.

На нараді присутні директор Чернігівського РЕМ Олександр Короп, головний лікар Чернігівської ЦРЛ Дмитро Руденко, завідувач господарством Чернігівського районного центру ПМСД Володимир Беліченко, директор територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) районної державної адміністрації Раїса Пригара, начальник Чернігівського РВ ДСНС України в Чернігівській області В’ячеслав Вернидуб, завідувач сектору житлово – комунального господарства райдержадміністрації Андрій Апанасенко, головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій Ганна Зарецька.

Директор Чернігівського РЕМ Олександр Короп доповів про причини та порядок проходження аварійних відключень населених пунктів Чернігівського району, існуючі черги відключення та перелік населених пунктів району, що підпадають під відключення.

Присутні обговорили проблемні питання, що виникають в населених пунктах та підвідомчих об’єктах, пов’язані з відключеннями електропостачання.

За результатами наради прийнято відповідне доручення.

За інформацією відділу з питань містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації