back

«Розвиток екомережі Чернігівського району в межах громадської програми «Зелене намисто Чернігівщини»

05 грудня 2014

Під такою назвою 4 грудня ц.р. в приміщенні райдержадміністрації за ініціативи Громадської ради при райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу, яке провела голова Громадської ради Наталія Надирова. У заході також взяли участь в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Тканко, начальник державної екологічної інспекції в області Леонід Бурковський, керівник апарату райдержадмін6істрації Тетяна Куриленко, Чернігівський міжрайонний прокурорі із нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері Андрій Хряпа, голова Громадської ради при облдержадміністрації Наталія Проскуріна, головний спеціаліст відділу лісового господарства Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Солодкий, заступник начальника аналітичного відділу виконавчого апарату обласної ради , куратор постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів обласної ради Сергій Кравченко, Старобілоуський сільський голова Микола Нехай, представники управлінь та відділів райдержадміністрації, ЗМІ.

Під час «круглого столу» розглянуто ряд питань, які стосуються не лише Чернігівського району, а й області зокрема.

В.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Катерина Тканко детально розповіла про перспективи розбудови екомережі Чернігівського району в рамках виконання рішення Чернігівської обласної ради від 17 червня 2014 року «Про розширення мережі природно-заповідного фонду Чернігівської області». Вона зазначила, що в Чернігівській області мережа природно-заповідного фонду налічує 662 об’єкта, з яких 52 розташовано на території Чернігівського району, проінформувала про встановлення меж територій та документальне їх оформлення, а також окреслила проблеми, пов’язані зі встановленням (в натурі) межі територій та об’єктів Природно-заповідного фонду району.

Про стан природничо-заповідного об’єкту Чернігівського району, а саме: «Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Дерева садиби П.Г. Березовського», розповів Старобілоуський сільський голова Микола Нехай. Він зупинився на заходах, які вживає сільська рада для збереження екологічного об’єкту.

Крім того учасники засідання активно обговорили стан та перспективи відтворення вже існуючих об’єктів природно-заповідного комплексу Чернігівського району, а також перспективи розвитку території та об'єктів екомережі області, зокрема й Чернігівського району, вносили пропозиції щодо їх збереження та відтворення.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації