05 грудня 2014
Щиро вітаємо вас з Днем місцевого самоврядування!
Цей день є святом кожної громади – району, міста, села чи селища та кожного їх мешканця. Відзначення цього свята на державному рівні є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.
Висловлюємо вдячність працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм та відповідальність. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.
Впевнені, що ви і надалі залишатиметесь мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу.
Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане прикладом творчої роботи для кожного з нас.
Усім, хто працює на благо територіальних громад, щиро бажаємо міцного здоров`я, достатку, миру й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають сили й наснаги.
| В.о. голови райдержадміністрації | Голова районної ради |
Анатолій Кругол |
Анатолій Дуденко |