04 грудня 2014
04 грудня ц.р. в приміщенні райдержадміністрації до Дня Збройних Сил України заступник голови райдержадміністрації Лідія Гаєвська та голова районної ради Анатолій Дуденко зустрілись з представниками Чернігівського об’єднаного міський військового комісаріату.
Керівники району подякували військовим за служіння народу та Україні.
За сумлінне відношення до виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну та з нагоди Дня Збройних Сил України вручена Грамота райдержадміністрації та районної ради старшому офіцеру відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Чернігівського ОМВК Вадиму Потапову та Подяка райдержадміністрації та районної ради оголошена офіцеру відділення комплектування Чернігівського ОМВК Віктору Новобранцю.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації