03 грудня 2014
03 грудня ц.р. в приміщенні райдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня інвалідів заступник голови райдержадміністрації Лідія Гаєвська та голова районної ради Анатолій Дуденко зустрілись з Авраменком Сергієм Миколайовичем – інвалідом-візочником із с.Малійки та Шостаком Андрієм Миколайовичем – інвалідом із с. Радянська Слобода.
Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед людьми з обмеженими можливостями, що потребують турботи, захисту та підтримки – з такими словами керівники районної державної адміністрації та районної ради звернулись до присутніх.
Під час заходу були вручені спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації