01 грудня 2014
29 листопада ц.р черговий огляд колективів художньої самодіяльності «З Україною в серці» відбувся на сцені Кувечицького будинку культури, а 30 листопада учасників і гостей огляду зустрічав Пакульський будинок культури.
Творчу програму розпочали наймолодші учасники самодіяльності – дитячий вокальний колектив і танцювальний гурт «Смайлики» із с. Кувечичі. Авторський твір «Моя Україна» виконала школярка Олена Андрущенко із Довжика.
Серед учасників вокального жанру варто відзначити солістку із Редьківки Марію Ведмідь, Олега Шапоренка із Мохнатина, Михайла Феделеша, Аліну Друзь, Ольгу Ющенко із Шибиринівки, Оксану Васеко із Довжика, Ольгу Дроздову із Кувечичів, Людмилу Каранду із Пакуля, Оксану Власенко із Дніпровського. Гарні виступи продемонстрували вокальні ансамблі Шибиринівського клубу, Редьківського клубу-бібліотеки, Пакульського, Ковпитського, Ведильцівського будинків культури, фольклорний ансамбль «Криниця» Рудківського будинку культури та фольклорний гурт Дніпровського будинку культури.
Заключний етап огляду відбудеться 6 грудня на сцені Павлівського будинку культури.
За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації
