back

Урок мужності в Андріївській школі

25 листопада 2014

Днями в Андріївській школі проводився урок мужності " Хочемо жити в мирі", участь у якому взяли бійці з Чернігівського полку (саперна рота), що повернулися з зони АТО. Вони розповіли про те, чим займаються, показали фотокартки тих місць, де проходять бої. Школярі приміряли військове оснащення бійців. На згадку про зустріч діти подарували військовим сувеніри - ангелочки, зроблені власноруч.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації