back

У Седневі вшанували пам'ять жертв голодоморів

22 листопада 2014

22 листопада ц.р. у селищі Седнів відбувся меморіальний захід до Дня пам’яті жертв голодоморів за участю в.о. голови обласної державної адміністрації Сергія Журмана, голови обласної ради Миколи Звєрєва, в.о. голови райдержадміністрації Анатолія Кругола, співробітника інституту національної пам’яті, кандидата історичних наук Сергія Горобця, керуючого єпархією Української православної церкви Київського Патріархату архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія, представників облдержадміністрації та обласної ради, райдержадміністрації, депутатів районної ради, обласних та районних установ і організацій, органів місцевого самоврядування, громадськості селища та учнівської молоді, представників Киселівської, Боромиківської та Черниської територіальних громад, ЗМІ.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Голодомору, запалили свічки та вшанували пам'ять всіх загиблих на рідній землі хвилиною мовчання.

Заупокійну літію відправив керуючий єпархією Української православної церкви Київського Патріархату архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації