back

Відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації

21 листопада 2014

20 листопада ц.р. відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації, яке провела голова громадської ради Наталія Надирова.

У заході взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол, прокурор Чернігівського району Олександр Кузьменко, начальник Ріпкинського міжрайонного відділення УСБУ України в Чернігівській області Сергій Кондра, начальник штабу Чернігівського РВ УМВС України в Чернігівській області Сергій Погиба, голова Громадської ради при облдержадміністрації Наталія Проскуріна, представники управління ветеринарної медицини в районі, управління Держземагенства в Чернігівському районі, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації.

На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих в зоні АТО.

Під час заходу розглянуті питання виявлення та припинення корупційних правопорушень на території Чернігівського району протягом 2013-2014 років; про стан виконання державними службовцями органів виконавчої влади та посадовими особами органів місцевого самоврядування вимог антикорупційного законодавства та проведену роботу щодо запобігання корупції у 2013-2014 роках. Також розглянуте питання громадської позиції та нового антикорупційного законодавства, під час якого учасники заходу перглянули тематичні Презентації.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації