back

Районні кікбоксери привезли з Харкова «золото»

13 листопада 2014

У м. Харкові з 21 по 25 листопада 2014 року відбулась Першість України з кікбоксингу W.P.K.A, в якій брали участь вихованці Чернігівської ДЮСШ «Колос».

Провівши по три поєдинки в трьох розділах, наші спортсмени вибороли такі місця: Омеляненко Микола зайняв три перших місця в розділах лайт-контакт, семі-контакт, семі бокс; Ємельянов Євген – лайт-контакт – І місце, семі-контакт – ІІ місце, семібокс – І місце; Лук′яненко Микола – фул-контакт – ІІ місце, лайт-контакт – І місце, семібокс – І місце. Тренер Осипенко Роман.

За інформацією ЧР ДЮСШ «Колос»