12 листопада 2014
З метою залучення дітей до ведення здорового способу життя, активізації фізичного виховання підростаючого покоління, в рамках заходів спартакіади школярів, 11 листопада на базі М. Коцюбинської гімназії проведені змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь команди з 15 загальноосвітніх закладів І-ІІІ ступенів.
В загальнокомандному заліку І місце посіла команда Халявинської школи, ІІ місце – Киї\нської школи та ІІІ місце залишили за собою спортсмени Киселівського навчально-виховного комплексу.
Переможцям та призерам завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Чаус вручив грамоти.
За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації