back

Триває спартакіада школярів 2014-2015 навчальних років

12 листопада 2014

З метою залучення дітей до ведення здорового способу життя, активізації фізичного виховання підростаючого покоління, в рамках заходів спартакіади школярів, 11 листопада на базі М. Коцюбинської гімназії проведені змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь команди з 15 загальноосвітніх закладів І-ІІІ ступенів.

В загальнокомандному заліку І місце посіла команда Халявинської школи, ІІ місце – Киї\нської школи та ІІІ місце залишили за собою спортсмени Киселівського навчально-виховного комплексу.

Переможцям та призерам завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Чаус вручив грамоти.

За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації