10 листопада 2014
07 листопада на базі районного Будинку школяра відбулась нарада керівників позашкільних навчальних закладів, під час якої проаналізовано розвиток позашкільної освіти у районі та відмічено, що адміністраціями позашкільних навчальних закладів створені належні умови для організації навчально-виховного процесу.
Здійснено аналіз стану кадрового забезпечення педагогічними працівниками Будинку школяра та Центру туристично-краєзнавчої творчості. Обговорено участь керівників гурків естетичного циклу у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості».
На нараді розглянуто питання щодо залучення до занять у гуртках дітей соціально-незахищених категорій, в т.ч. дітей-інвалідів та дітей з вадами психо-фізичного розвитку. Акцентовано увагу керівників позашкільних навчальних закладів щодо організації роботи даних закладів у канікулярний період: забезпечення роботи гуртків та секцій, з метою залучення учнів до позашкільної діяльності та організації змістовного відпочинку.
За інформацією відділу освіти райдержадміністрації