04 листопада 2014
З метою залучення дітей до ведення здорового способу життя, активізації фізичного виховання підростаючого покоління, в рамках заходів спартакіади школярів, 04 листопада ц.р. на базі М.-Коцюбинської гімназії проведені змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь команди з 10 загальноосвітніх закладів І-ІІ ступенів.
В загальнокомандному заліку І місце посіла команда Роїщенської школи, ІІ місце – Жавинської школи та ІІІ місце залишили за собою юні спортсмени Кувечицької школи. Переможцям та призерам начальник сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Чаус вручив грамоти.
За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації