31 жовтня 2014
У першу неділю листопада в Україні соціальні працівники відзначають професійне свято, що є свідченням високої оцінки державою ролі тих, хто обрав для себе справою життя нелегку і гуманну місію – постійну і всебічну підтримку та захист усіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.
З цієї нагоди працівників соціальних установ та організацій району привітали директор Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації О.В.Русін та в.о. голови районної державної адміністрації А.М.Кругол.
Вони побажали соціальним працівникам міцного здоров’я, щастя, радості, миру, невичерпної життєвої енергії, а також вручили відзнаки Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації та районної державної адміністрації і районної ради.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації.