29 жовтня 2014
З метою залучення дітей до ведення здорового способу життя та популяризації спорту серед підростаючого покоління, в залік шкільної спартакіади школярів, 28 жовтня цього року на базі Старобілоуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., проведені змагання з шахів, в яких взяли участь 8 загальноосвітніх навчальних закладів району.
Учасників змагань привітав начальник сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Чаус.
У загальнокомандному заліку змагань перемогу святкували учні М.-Коцюбинської гімназії.
За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації