back

До 70-ої річниці вигнання нацистських окупантів із України

28 жовтня 2014

Сьогодні, 28 жовтня ми відзначаємо 70-ту річницю визволення України від нацистських загарбників.

З цієї нагоди в обласному центрі відбулося покладання квітів до братської могили у сквері ім. М.М. Попудренка та до Меморіалу Слави на Болдиній горі.

Вшанувати безсмертний подвиг героїв прийшли ветерани, керівники області та міста, представники громадських організацій. Участь у заході взяв і в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять воїнів, що полягли в боях за свободу та незалежність нашої Вітчизни.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації