28 жовтня 2014
Сьогодні, 28 жовтня ми відзначаємо 70-ту річницю визволення України від нацистських загарбників.
З цієї нагоди в обласному центрі відбулося покладання квітів до братської могили у сквері ім. М.М. Попудренка та до Меморіалу Слави на Болдиній горі.
Вшанувати безсмертний подвиг героїв прийшли ветерани, керівники області та міста, представники громадських організацій. Участь у заході взяв і в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять воїнів, що полягли в боях за свободу та незалежність нашої Вітчизни.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації