back

Відбулась нарада з сільськими, селищними головами

17 жовтня 2014

17 жовтня ц.р. відбулась семінар-нарада з сільськими, селищними головами, яку провів в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол.

У заході також взяли участь керівники сільськогосподарських підприємств та мисливських господарств району.

В ході наради розглянуті питання щодо ускладнення епізоотичної ситуації африканської чуми свиней у Чернігівській області; забезпечення проведення осіннього призову громадян України на строкову військову службу; виконання розпорядження в.о. голови облдержадміністрації від 30.09.2014 №568 «Про організацію і проведення штабного тренування з питань цивільного захисту»; проведення організаційних заходів до підготовки позачергових виборів до Верховної Ради України.

Підсумки наради підвів в.о. голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації