back

Нарада щодо будівництва Старобілоуського ДНЗ

13 жовтня 2014

13 жовтня ц.р. відбулась нарада щодо будівництва Старобілоуського дошкільного навчального закладу, яку провів в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол.

У заході взяли участь Старобілоуський сільський голова Микола Нехай, начальник управління державної казначейської служби в Чернігівському районі Григорій Стеченко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Потапенко, начальник відділу з питань містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександр Дмитрюк.

Під час наради обговорені проблемні питання по виконанню робіт з реконструкції та розміщення дошкільного навчального закладу, фінансуванню фактично виконаних робіт.

За результатами наради дані відповідні доручення.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації