06 жовтня 2014
03 жовтня цього року в с. Ведильці відбулось виїзне засідання комісії щодо визначення напрямів використання субвенції та включення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які мають право на придбання житла у сільських, селищних радах.
Провела засідання заступник голови райдержадміністрації Лідія Гаєвська.
Члени комісії заслухали начальника сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олександра Чауса щодо надання і використання коштів субвенції з обласного бюджету сільськими та селищними бюджетами на виконання заходів Програми на 2013-2015 роки із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у 2014 році.
На засіданні обговорені питання щодо визначення стану будинків, запропонованих сільською радою, та в подальшому придбання одного з них особі з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування для забезпечення її житлом у 2014 році.
За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації