back

В районі працює Школа молодого вчителя

02 жовтня 2014

01 жовтня 2014 року на базі М.Коцюбинської гімназії відбувся семінар-практикум для молодих вчителів хімії та біології.

На засіданні Школи молодого вчителя були обговорені питання планування й проведення уроку відповідно до вимог, методичні вимоги до сучасного уроку, рекомендації щодо ведення шкільної документації.

Молоді спеціалісти відвідали урок хімії у 9 класі (вчитель Томилко Людмила Ігорівна) та урок біології у 7-Б класі (вчитель Шолох Валентина Михайлівна).

За круглим столом пройшла бесіда з теми «Перші кроки професійного становлення: успіхи і невдачі». На згадку про семінар досвідченими вчителями гімназії були вручені методички «Поради молодому вчителю».

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації