03 жовтня 2014
02 жовтня ц.р. відбулось розширене виїзне засідання Колегії районної державної адміністрації, яке провів в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол.
У заході взяли участь заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, сільські, селищні голови.
Учасники засідання Колегії райдержадміністрації ознайомились з роботою ПП «Альтеп-центр», ПП НВФ «Регмік» та закладів соціальної сфери Хмільницької територіальної громади та поспілкувались з їх керівниками.
На пленарному засіданні розглянуті питання ходу підготовки господарського комплексу, закладів соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-новий період 2014-2015 роки; стану виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики у І півріччі 2014 року; стану торговельного та побутового обслуговування населення району; стану виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених законами України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації та власними рішеннями, реагування на звернення і запити депутатів усіх рівнів.
Підсумки засідання Колегії підвів в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації. Фото Редакція районної газети "Наш край"