back

Робоча поїздка

26 вересня 2014

Одним з найважливіших питань сьогодні є підготовка до опалювального періоду.

З метою підготовки медичних закладів до опалювального сезону відбулась робоча поїздка заступника голови райдержадміністрації Лідії Гаєвської та головного лікаря КП «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктора Куниці, під час якої вони ознайомились зі станом готовності до початку опалення відповідних закладів у селах Довжик, Рудка, Редьківка, Мохнатин, Кархівка та Пакуль.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації