back

Робоча нарада у Дніпровському

26 вересня 2014

25 вересня 2014 року у Дніпровській сільській раді відбулося виїзне засідання робочої групи з питань облаштування Державного кордону України. У роботі наради брали участь в.о. голови районної державної адміністрації, начальник відділу прикордонної служби „Дніпровське”, сільські голови, на території яких проходить Державний кордон, та відповідні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді розглянуті питання облаштування пунктів базування маломірних плавзасобів, надання допомоги відділу прикордонної служби „Дніпровське” та дотримання населенням прикордонного режиму.

За результатами наради прийняті відповідні рішення.

За інформацією відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації