back

Відзначення 71-ї річниці Визволення Чернігівщини від нацистських загарбників у Ведильцях

22 вересня 2014

19 вересня ц.р. в.о. голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол та керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Куриленко взяли участь в урочистостях у с.Ведильці, присвячених 71–ій річниці визволення Чернігівщини від нацистських загарбників, під час яких спільно з Ведильцівським сільським головою Валентином Кузьменко поклали квіти до меморіального комплексу. Урочистий захід відбувся у Ведильцівській загальноосвітній школі. Діти читали патріотичні вірші, згадували земляків, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни.

Пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання. Керівництво району разом із учнями і педагогами поклали квіти до могили Невідомого солдата. Завершився захід малюнком на асфальті: через лічені хвилини подвір’я біля школи виблискувало патріотичними кольорами і гаслами «Слава Україні», «Ми за мир», «Я люблю Україну».

Також вони відвідали та привітали зі святом ветерана Великої Вітчизняної війни, жителя ведильцівської громади Івана Даниловича Сірого.

За матеріалами районної газети «Наш край»