19 вересня 2014
Сьогодні, 19 вересня, в приміщенні райдержадміністрації відбулись заходи з нагоди відзначення в районі Дня працівників лісу.
У заході взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол, голова районної ради Анатолій Дуденко, працівники лісових господарств району.
Очільники привітали всіх присутніх зі святом, побажали міцного здоров’я та благополуччя.
Під час заходу кращі працівники лісового господарства отримали спільні грамоти і подяки райдержадміністрації та районної ради.