17 вересня 2014
В рамках відзначення Дня позашкілля, 15 вересня на базі Будинку школяра в М-Коцюбинській гімназії відбулося відкриття гуртка “Студія естетичного розвитку”.
В гості до дітей завітали відомі в місті Чернігові та області аніматори, які створили святковий настрій.
В програмі заходу були: музичні ігри, конкурси, ігри на увагу, загадки, розважальна казка, аква-грим та подарунковий марафон.
Студія естетичного розвитку чекає своїх маленьких вихованців!