back

Робоча поїздка з питань підготовки до опалювального сезону

09 вересня 2014

Сьогодні відбулась робоча поїздка в.о. голови райдержадміністрації Анатолія Кругола до М.Коцюбинської селищної ради.

Під час поїздки проведена нарада щодо підготовки до опалювального сезону на базі М.Коцюбинського ДНЗ в рамках реалізації проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Також в.о. голови відвідав хоспісне відділення Чернігівської ЦРЛ, М.Коцюбинську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини та стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування.

Під час поїздки відбулись зустрічі з головним лікарем КЗ «Чернігівський РЦ ПМСД» Віктором Куницею, начальником управління соціального захисту населення Валентиною Луговою, головою М.Коцюбинської селищної ради Миколою Завальним, головним лікарем М.Коцюбинської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Наталією Божок, на яких обговорювались питання щодо зменшення споживання енергоносіїв та вирішення проблемних питань по підготовці до опалювального сезону.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації