09 вересня 2014
Сьогодні відбулась робоча поїздка в.о. голови райдержадміністрації Анатолія Кругола до М.Коцюбинської селищної ради.
Під час поїздки проведена нарада щодо підготовки до опалювального сезону на базі М.Коцюбинського ДНЗ в рамках реалізації проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
Також в.о. голови відвідав хоспісне відділення Чернігівської ЦРЛ, М.Коцюбинську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини та стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування.
Під час поїздки відбулись зустрічі з головним лікарем КЗ «Чернігівський РЦ ПМСД» Віктором Куницею, начальником управління соціального захисту населення Валентиною Луговою, головою М.Коцюбинської селищної ради Миколою Завальним, головним лікарем М.Коцюбинської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Наталією Божок, на яких обговорювались питання щодо зменшення споживання енергоносіїв та вирішення проблемних питань по підготовці до опалювального сезону.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації