02 вересня 2014
02 вересня 2014 року відбувся семінар-нарада для заступників директорів шкіл району, під час якого завідуюча районним методичним кабінетом Лідія Бельська проаналізувала стан методичної роботи з педагогічними кадрами за 2013-2014 навчальний рік та підвела підсумки огляду-конкурсу на кращу підготовку закладів освіти до нового навчального року.
Також розглянуто особливості організації навчально-виховного процесу, надані методичні рекомендації, визначені основні напрями та завдання на новий 2014-2015 навчальний рік.
За інформацією відділу освіти райдержадміністрації