02 вересня 2014
Привітати з Днем знань та святом першого дзвоника до Олишівської загальноосвітньої школи завітала заступник голови райдержадміністрації Лідія Гаєвська.
У своєму вітальному слові вона підкреслила, що День знань — це свято, яке розпочинає новий навчальний рік і єднає усі покоління громадян нашої країни. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини.
Вона побажала гостям свята, дітям і педагогічному колективу школи миру, добра, успіхів та натхнення у навчанні.
Традиційно пролунав перший дзвоник і учні зі своїми вчителями знову завітали до рідної школи.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації