back

Свято Першого дзвоника у Киїнці

01 вересня 2014

На свято Першого дзвоника у Киїнку завітала заступник керівника апарату райдержадміністрації Марина Захарченко, яка привітала присутніх зі святом, особливо першокласників, для яких цей день став Днем знань, а початком нового дорослого життя, побажала всім миру, злагоди, успіхів та натхненння у навчанні.

Таккож у заході взяла участь Киїнський сільський голова Людмила Хамазюк.

Традиційно у цей день під звуки Гімну України поруч із Державним Прапором шикувалися школярі у вишиванках.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації